STEELMATE

Steelmate logoOd 1.10.2012 sa stala spoločnosť TSS Group a.s. výhradným distribútorom značky Steelmate na slovenskom aj českom trhu. 

Spoločnosť Steelmate je jedným z popredných dodávateľov parkovacích senzorov do automobilového priemyslu. Je to prvá známa značka v oblasti automobilovej elektroniky podľa odporučenia Štátneho úradu obchodu a priemyslu v Číne. 

SteelmateSpoločnosť je na trhu cez 20 rokov a výrobky Steelmate sa predávajú vo viac ako 80 krajinách sveta. Celkový počet zamestnancov prekračuje hranicu 1600 ľudí, z ktorých je viac než 250 inžinierov. Územie závodu má 80 000 metrov štvorcových a súčasťou je SMT Centrum. Okrem každoročných investícií do výskumu a inovácií, spoločnosť  úzko spolupracuje s inštitúciami a univerzitami, aby mohla udržať vedúcu pozíciu na svetovom trhu. Jednou zo súčastí úspechu Steelmate je riadenie výroby a experimentálny vývoj. Pre spoločnosť pracuje viac ako 100 technikov, má viac ako 10 rokov OEM /ODM skúseností, pomocou ktorých plní všetky potreby zákazníkov. Zariadenia, s ktorými Steelmate pracuje sú vysoko presné a pochádzajú z Nemecka a Japonska. Spoločnosť vie, že svoje produkty si musí chrániť, a preto má na viac ako 300 výrobkov vydané patenty a autorské práva. 

Certifikat SteelmateSteelmate má jeden z najväčších radov parkovacích systémov s unikátnymi a inovatívne určenými obrazovkami. Všetky produkty sú pred uvedením na trh testované prostredníctvom rôznych typov skúšok v podmienkach vysokých teplôt a vlhkosti, vplyvom ultrafialového žiarenia, na vibráciách a pod. To je dôvod prečo výrobky Steelmate fungujú skvele za všetkých poveternostných podmienkach od -40C až do +85 C. Bezpodmienečnou zárukou kvality firmy je certifikácia výroby podľa medzinárodných noriem ISO 9001, ISO/TS 16 949 a ISO 14 001. 

Steelmate je nielen dobre známe meno, je to tiež kultúra výroby, ľudia, ktorí sa snažia zaistiť vysokú kvalitu a výkonnosť produktov v neustále sa meniacom svete. Poctivosť, inovácie a nadšenie je ideológia spoločnosti. Tento prístup ku kultúre výroby, zodpovednosti a pochopeniu požiadaviek zákazníka, dáva spoločnosti Steelmate nárok na titul prvá spoločnosť tohto profilu na medzinárodnom automobilovom trhu. 

Produkty výrobcu Steelmate nájdete na našich stránkach v sekcii Produkty: