FIREMNÝ ČASOPIS

V tejto sekcii si môžete sťahovať vydania nášho časopisu Zabezpeč.to. Budeme Vás v ňom pravidelne  informovať o fungovaní našej spoločnosti, o aktuálnych novinkách, produktoch, firemných akciách a zaujímavostiach zo sveta TSS.

zabezpec to zabezpeč.to 1/2014

Na horúce letné dni vám prinášame zaujímavé čítanie nášho firemného časopisu Zabezpeč.to. Vedeli ste, ze všetky dáta v KeetecSATe sú zašifrované prostredníctom protokolu TSL s rozšíreným overením identity? Neviete si poradiť so zabezpečením pozemku? V tomto čísle časopisu Vám poradíme ako na to. A nielen to, dozviete sa omnoho viac,  zoznámite sa s  vybranými kolegami a pripomenieme si marketingové akcie, ktoré sme pre vás zorganizovali v prvom polroku. Veríme, že každý si nájde niečo čo ho zaujme.

 

zabezpec to zabezpeč.to 2/2013

Druhé číslo Zabezpeč.to vám ponúka náhľad do sveta výrobcov bluetooth handsfree sád Bury a alarmov Magicar. Divízia Zabezpečenia objektov predstaví svoje novinky v oblasti prístupových a dochádzkových systémov a neprekonateľný zadymovač, s ktorým sa už nemusíte báť vykradnutia vašej prevádzky. Prinášame rozhovor so zakladateľom monitorovacieho systému KeetecSAT, uskutočnené aj plánované PR akcie, zábavu vo forme trochu nevydarených montáží a nechýba ani zoznámenie s obchodno-technickými zástupcami a centrálou spoločnosti v Čechách.  

 

zabezpec tozabezpeč.to 1/2013


V prvom vydaní Zabezpeč.to sa, okrem iného, dočítate o výrobcovi autopríslušenstva STEELMATE, o riešeniach ponúkaných v portfóliu výrobca audio a video vrátnikov Comelit, o novinke na pôde spoločnosti Avigilon - IP kamere s adaptívnym IR prisvietením alebo o službách GPS monitoringu - KeetecSAT Online Security. Stiahnite si elektronickú verziu a mrknite aj na pripravované aj uskutočnené akcie, ako to vyzerá na našej centrále v Trenčíne alebo sa zoznámte s našimi kolegami.