DSC

dscDSC (Digital Security Controls) je svetovým lídrom v elektronickom zabezpečení. Od revolučných ovládacích panelov, popredných IP produktov, monitorovanie alarmov a elegantných, moderných, bezdrôtových panelov, bol DSC vždy v popredí v bezpečnostnom priestore.

Spoločnosť bola založená v roku 1979 a je hrdá na svoju históriu inovácií. Zaviedli prvé priemyselne malé a atraktívne bezpečnostné klávesnice na báze procesora ústrední, ktoré stanovujú nové štandardy výkonu, pohodlia a jednoduchosť použitia.

V 21. storočí DSC pokračuje v inováciách v oblasti špičkového monitorovania bezpečnosti, Internet Security komunikácie a bezdrôtových bezpečnostných produktov. Navrhuje a vyrába panely pre bezpečnostné kontroly, detekčné zariadenia, komunikačné produkty a štruktúrované kabelážové riešenia, ktoré používajú domácnosti a podniky po celom svete.

DSC je globálna značka so sídlom v Toronte. Je uznávaná distribučnými partnermi, integrátormi, obchodníkmi pre produkty s vynikajúcim výkonom a spoľahlivosťou vo viac ako 140 krajinách. Výrobné zariadenia v Kanade a Taliansku, tímy vedúcich inžinierov a bezpečnostných expertov sú neustále vyvíjané na ďalšie inovácie kvality a spoľahlivé bezpečnostné produkty. Zameriavajú sa na dosahovanie ISO normy kvality a metodiky Six Sigma pre vynikajúcu účinnosť výrobku, výkonu a spoľahlivosti.

DSC uvádza bezkonkurenčnú kombináciu špičkových technológií a skúseností v odbore. Výsledkom sú spoľahlivé, flexibilné, odolné, bezpečnostné riešenia najvyššej kvality, ktoré sa ľahko inštalujú, sú ľahko ovládateľné a ľahko upgradovateľné. Je to jednoduché. Poznajú túto oblasť lepšie ako  ktokoľvek iný. A majú viac ako 30 rokov. Takže, ak keď budete potrebovať výnimočné bezpečnostné produkty, ktoré najlepšie pracujú, pozrite sa na DSC.

Spoločnosť TSS Group a.s. spolupracuje so značkou DSC v oblasti elektronických zabezpečovacích systémov, konkrétne poplachové ústrednesnímače a detektorysoftvérová podpora, moduly a klávesnice a príslušenstvo.

www.zabezpecovacie-systemy.sk