AUDIO A VIDEO VRÁTNIKY DAHUA

 

dahuaDAHUA je lídrom svetového trhu v CCTV zabezpečovacích systémov. Zoznámte sa s ich novinkami v ponuke audio a video domových telefónov, objavte všetky ich funkcie a získajte väčšiu orientáciu v produktoch, ktoré TSS Group ponúka. 

 
Produkty Dahua nájdete na našich stránkach v sekcii:

Pre podporu predaja našim zákazníkom, připavil náš technický tím sériu pravidelných školení produktov Dahua na pobočkách TSS Group. Náš technik vás zoznámi s novinkami v portfóliu výrobca na trhu, s trendmi v oblasti domových audio a video vrátnikov a s možnosťami ich zapojenie. Prihlásiť na školenie sa môžete v našom kalendári.

 
Termíny školenia:
 

 

Dahua VTO6210B dveřní kamerová jednotka, RFID      Dahua VTH1520A Videomonitor 7"     Dahua VTH1560B Videomonitor 7"      Dahua VTNS1060A Switch

 
 
Dahua = komplexné reišenie + plná kompatibilita

Štúdia, ktorá vám osvetlí všetky výhody komplexného riešenia zabezpečenia rodinného domu od Dahua a zahŕňa aj zoznam zhodnocovaných produktov aj schému zapojenia. Zmysel využitie celého portfólia Dahua spočíva nielen vo zvýšení bezpečnosti objektov, ale aj v systéme, ktorý je plne kompatibilný. Vďaka tejto schopnosti je maximálne prívetivý z hľadiska užívateľa i montážne firmy. Prečíta si viac v sekcii články a informácie.

TSS Group = odborná a technická podpora

ako popredný dodávateľ audio a video vrátnikov a kamerových systémov značky Dahua, poskytuje technickú podporu svojim klientom. Tím našich technikov vám poskytne profesionálnu a technickú odbornosť v prípade akýchkoľvek otázok.