COMELIT

comelit

Spoločnosť Comelit určuje vývoj v oblasti elektroniky. Už viac ako pol storočia je vedúcim hráčom vo vývoji technológií. Dnes sú to špecialisti na video a audio systémy dverových vstupov, kontroly prístupu, video dohľadu a telefónnych ústrední. Inovácia je nosným pilierom spoločnosti a cieľom je vzájomná komunikácia dizajnu, funkčnosti, estetiky a technológie, čo prispieva k zvýšeniu kvality.

Udržateľný rast je prioritou stratégie spoločnosti. V rámci aktivít zameraných na zlepšenie svojej vlastnej energetickej sebestačnosti sa Comelit nedávno rozhodol vyvinúť LCA výskumný program (čerpajú model). Tento program zahŕňa rozdelenie životného cyklu výrobku do fáz a priraďuje percenta vplyvu na životné prostredie v každej fáze.

Spoločnosť TSS Group distribuuje dverné, vonkajšie aj vnútorné jednotky, audio a video sady a príslušenstvo značky Comelit. 2-vodičové vyhotovenie Simple Bus umožňuje kombinovať audio a video systém, najväčšou výhodou tohto systému je však modularita dverných jednotiek, možnosť použitia RFID prístupu, podpora pripojenia až 24 CCTV kamier, neobmedzený počet vchodov a až 240 užívateľov na jeden systém.
VIP systém je pokrokové IP riešenie, určené pre rozsiahle aplikácie a konfigurovateľné cez PC. Elegantný dizajn jednotiek a napájanie video monitorov PoE sú ďalšie z mnohých výhod IP systému talianskej značky Comelit.

www.vratniky.sk