CNB

cnb

Nové technológie a najlepšia kvalita. Spoločnosť naplnená dôverou dosahovania úspechu. Spoločnosť, ktorá zameriava úsilie na rozvoj nových technológií a vytváranie nových hodnôt. Spoločnosť pripravená a ochotná sa stať najlepším v oblasti výroby kamerových systémov.

Zameriava sa na požiadavky svojich zákazníkov ako plnohodnotných partnerov a chce byť uznávaný líder na trhu pri súčasne silnom konkurenčnom boji. Technický team vie, že komunikácia s každým článkom – od distribútora po konečného užívateľa je rozhodujúca pre návrh nového produktu. Vopred plánuje, investuje do výskumu, vývoja a navrhovania výrobkov s najviac inovatívnymi funkciami.

Výrobné teamy sú zamerané na to, aby boli produkty k dispozícii s politikou nulovej tolerancie pre zlyhanie produktov a chýb. Do produktového portfólia spoločnosti patria boxové kamery, dome kamery, speed dome kamery, kamery s IR prísvitom, priemyselné kamery, PC-báza a DVR.

Za posledných sedem rokov spoločnosť nepretržite rástla, dosahovala rekordné predaje a stala sa jedným z popredných výrobcov bezpečnostných kamier a vývozcom. Neustále investuje obrovské množstvo príjmov do výskumu a vývoja, ako i marketingových a predajných pobočiek, poskytuje kontinuálny predaj, servis a podporu pre zákazníkov v zámorí v USA, Číne a Európe. 

TSS Group a.s. disponuje kompletnou ponukou kompaktných i dome analógových kamier CNB a analógovými záznamovými zariadeniami od 4 do 16 kanálov tejto značky. Ponúka tiež centrálny monitorovací systém pre 64 serverov, 4 klientov a 2 monitory.